Opinie klientówDziękujemy za stworzenie super pamiątki z tak dla nas wyjątkowego dnia. Filmy nam się podobają na 200 % wyszło to pięknie, jeszcze raz ślicznie dziękujemy.

Paulina i Bartłomiej

Bardzo dziękujemy za film upamiętniający nasz ślub i wesele. W każdej minucie filmu widać pełen profesjonalizm i troskę o najdrobniejszy detal, piękne, bardzo przemyślane kadrowanie i montaż. W trakcie nagrywania czuliśmy się (ku naszemu zaskoczeniu) swobodnie, ponieważ był Pan bardzo dyskretny - w ogóle nie czuliśmy się obserwowani okiem kamery, nie przysporzyło nam to dodatkowego stresu. Uchwycił Pan emocje i nastrój tego dnia, nie przypuszczaliśmy nawet, że film może być tak niesamowitą pamiątką. Dziękujemy za trud i serce włożone w tę pracę.

Ania i Zbyszek


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za pracę i wysiłek włożony w wykonanie naszego filmu. W szczególności doceniamy fachowe doradztwo, indywidualne podejście do naszych potrzeb i wrecz mistrzowski kunszt wykonania filmu, który w pełni oddaje radość i wzruszenie tych najważniejszych chwil naszego życia, GORĄCO POLECAM!

Agnieszka i Radek


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za film! Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi, że był Pan z kolegą u nas na weselu i mamy tę niesamowitą pamiątkę tamtego dnia w wersji wideo! Bardzo nam się podoba film i widać wysiłek w niego włożony! Końcówka z oryginałem naszej piosenki z pierwszego tańca, domknięta całość w piękny sposób! Tak się cieszymy, że płyta dotarła na Święta i mogliśmy obejrzeć ją z naszymi Rodzicami. Może Pan liczyć na polecanie naszym znajomym.

Hanna i Piotr


Fachowo, rzeczowo, konkretnie i na czas.

Ewa i Bogdan


Chciałbym serdecznie podziękować za wspaniale zmontowaną płytę weselną. Wszyscy goście są zachwyceni, a ja z żoną najbardziej. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.

Aneta i Tomasz


Zdecydowanie polecam Pana Cezarego jako kamerzystę na ślub i wesele. Jakość nagrań jest bardzo wysoka, do tego wyjątkowo ciekawy montaż i efekty. Film jest ciekawie zrealizowany i bardzo przyjemnie się go oglada. Pan Cezary to prawdziwy profesjonalista!

Agnieszka i Dobiesław